Pınar Sibirsky ile 2 Haftalık Birebir Danışmanlık

4-24 Ay arasındaki bebeğinizin uyku sorunlarını çözerken her adımda Pınar Sibirsky ile iletişimde olarak ilerlemek isterseniz, 2 haftalık Arı Maya çalışmasını tercih edebilirsiniz.

8,950.00 TL'ye Hemen satın al

Pınar Sibirsky ile 2 Haftalık Birebir Danışmanlık

Paketi satın aldığınızda öncelikle iletişim danışmanımız sizinle irtibata geçecektir. Size göndereceğimiz linklerdeki Aile Bilgi Formunu ile Uyku Günlüklerini doldurmanızı ve bize bebeğinizin oda-yatak fotoğraflarını göndermenizi isteyeceğiz. Uyku Danışmanı Pınar Sibirsky, tüm bu verileri değerlendirerek bebeğiniz için bir plan hazırlayacak. Bu planda uyku rutinleri oluşturma, beslenme-uyku düzeni, bebeğinize mevcut uyku desteklerinden kurtulup yatağında kendi kendine uykuya dalmayı nasıl öğretebileceğiniz gibi birçok önemli bilgi yer alacak. Gönderdiğimiz plan üzerine Pınar Sibirsky ile detaylı bir telefon görüşmesi yapıp ardından da 2 haftalık uygulama desteğine başlayacağız. 2 hafta boyunca her sabah sistemimizdeki uyku günlüklerini doldurup ardından Pazar hariç her gün, günün belirli saatlerinde Pınar Sibirsky'yi arayarak bu günlüklerin üzerinden birlikte geçecek ve günlük değerlendirmenizi yapacaksınız. Eğitim sonunda size 4 sayfalık bir mezuniyet dosyası göndereceğiz. Bebeğinizin yeni uyku düzenini tatil-hastalık-diş gibi zorlu dönemlerde nasıl koruyabileceğinizi bu dosya üzerine Pınar Sibirsky ile detaylı konuşacaksınız. Eğitim sonunda bebeğinizin gündüz ve gece uykularının düzene girmiş olmasını, desteksiz bir şekilde uykuya dalabilmesini ve gece kesintisiz uyuyabilmesini (uyansa dahi desteksiz uykuya dönebilmesini) hedefliyoruz.

2 Haftalık Birebir Danışmanlık Paketimiz ile ilgili daha detaylı bilgi almak için sayfanın sağ alt köşesindeki WhatsApp Destek hattımızdan bize direk ulaşabilirsiniz.

Pınar Sibirsky ile 2 Haftalık Birebir Danışmanlık

8.950,00 TL

KDV Dahil Toplam Fiyat
border

Bizi sosyal medyada takip edin

Kanalımda bebeğinizin uykusu konusunda size yardımcı olabilecek videolar paylaşıyorum. Her hafta, size ve bebeğinize fayda sağlayacağını umduğum yepyeni videolar ekliyorum.

whatsappWhatsApp Destek